LPG OTOGAZ İSTASYONLARI YETKİLİ TEKNİK VE İŞLETME PERSONELİ ELEMANLARI EĞİTİMLERİ

Odamız anılan eğitimleri, ülke genelinde etkin ve yaygın olarak gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda ara teknik elemanlara yönelik düzenlenen kurslar:

LPG Taşıma Personel (Tanker Şoförü) Kursu

Bu kurs; karayollarında LPG’nin dökme olarak taşınmasında görev yapan kamyon veya çekici şoförlerinin işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 2 gün (12 saat)

LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı) Kursu

Bu kurs; LPG‘nin doldurulması veya boşaltılması operasyonlarında görev alan tüm personelin (dolum personeli, tüp personeli, tanker dolum personeli, otogaz dolum personeli, pompacılar v.b.) işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 2 gün (12 saat)

LPG Tüpü Test ve Muayene Personeli Kursu

Bu kurs, tüp dağıtım araçlarının şoförleri ve tüp dağıtım dağıtım personelinin işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 1 gün (6 saat)

LPG Tüplü Dağıtım Personeli Kursu Bu kurs, tüp dağıtım araçlarının şoförleri ve tüp dağıtım, dağıtım personelinin işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 1 gün (6 saat)

LPG Teknik Personeli Kursu

Bu kurs LPG test ve muayene elemanları; tesisat, projelendirme ve imalatında görev alan diğer personelin işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 2 gün (12 saat)

LPG Dolum Tesisi Boşaltım Personeli Kursu Bu kurs; LPG’nin Dolum Tesislerinde doldurulması veya boşaltılması operasyonlarında görev alan tüm personelin (dolum personeli, tüp personeli, tanker dolum personeli vb.) işe ilişkin teorik ve uygulamaya dönük olarak bilgilendirilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Kurs Süresi: 2 gün (12 saat)

LPG Otogaz İstasyonları Yetkili Teknik ve İşletme Personeli Elemanları Eğitimlerine Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Kurs başvurusu için kurs başvuru formunun doldurulması, 2 adet fotoğraf, nüfus ve diploma fotokopisi gereklidir.


BU EĞİTİMLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ


[wpforms id=”6728″]