ASANSÖR KONTROL MERKEZİ EĞİTİMLERİ (GENEL BİLGİLER)

KATILIM KOŞULLARI

Eğitimlerimiz AB uyum yasaları çerçevesinde yayınlanmış olan 95/16/AT Asansör Yönetmeliği ve Ulusal Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği uygulamalarının, Asansör firmaları bünyesinde çalışan yetkili mühendislerin, ara teknik elemanların eğitim ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılmaktadır.

EĞİTİME KİMLER KATILMALI:
Asansör firmasında çalışan, Odaya kayıtlı SMM bünyesinde faaliyet gösteren yetkili mühendisler, firma sahipleri ve montaj, bakım personelleri katılabilir. Kurslara ön kayıt yapmak zorunludur. Kursun bitiminde katılım belgesi verilecektir. Kursiyer kurs süresi içerisinde tüm derslere girmek zorundadır. Aksi halde katılım belgesi verilmez ve kurs ücreti iade edilemez.

KATILIM KOŞULLARI:

  1. Odaya kayıtlı SMM bürosunda çalışıyor olmak
  2. Ön kayıt yaptırmış olmak
  3. Katılım ücretini yatırmış olmak

KAYIT:
Başvuru,eğitim tarihinden 3 gün öncesine dek faksla bilgi verilerek yapılır. Başvuruda, katılacak kişi ve kurumun adres, telefon, fatura bilgileri, katılımcıların isimleri, MMO’na üye olup olmadığı belirtilmelidir.

KATILIM BELGESİ:
Eğitimlere katılanlara “Katılım Belgesi” verilmektedir. Katılımcıların, bu belgelere hak kazanabilmesi için, eğitim süresince eğitime devam zorunluluğu bulunmaktadır.

ÖDEME:
Eğitim ücretine öğle yemekleri, ara ikramlar ve eğitim notları dahildir.
Ödemeler, eğitimden en az 3 gün öncesinden Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Teknik Hizmetler Belegelendirme Birimi Hesabı T.İş  Bankası Yenişehir Şb. 4218-5994223 No’lu Banka Hesabımıza (IBAN NO:TR79 0006 4000 0014 2185 9942 23) yatırılmalıdır.
Banka kanalı ile yapılan ödemelerde, dekontun AKM’ye fakslanması gereklidir.

BİLGİ ve BAŞVURU:
A. Halim Akışın
Tel: 0.232.444 86 66/119
Faks: 0.232.486 20 60
Web: http://www.asansorkontrolmerkezi.org/